STANDARDNÍ NABÍDKA VÍN

Obsahuje veškerá vína v lahvích 0,75 a menších, obalový materiál, dárkové poukazy, sklo a somelierský sortiment. Nově láhve MAGNUM 1,5l najdete na speciální stránce. Zároveň si jednoduše zobrazíte novinky v prodeji a vína v akci. Obojí najdete v podnabídce E-SHOPu. Objednávka je možná i bez registrace, registrací získáte výhody!

DOPRAVNÉ v roce 2020: 1 - 6 lahví 95 Kč l 7 - 12 lahví 149 Kč l 13 - 18 lahví 195 Kč l od 24 lahví 199 Kč (vždy zasíláme pouze plné kartony = 6 lahví vína - JAKÝKOLI MIX)

PLATBY PayPal - prosíme vás, pokud objednáváte za víc než cca 5 000 Kč, zvolte jinou platbu než PayPal. Lze nám zaplatit kartou při převzetí, na fakturu (pokud jste stálý zákazník) nebo zálohovou fakturou vždy s QR kódem - pohodlné zadání platby. Poplatky PayPalu jsou vysoké a nemůžeme vám garantovat cenu za dopravu a slevy.

Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů vás detailně informujeme o zpracování vašich údajů na www.devino.cz/gdpr
detailní informace zde
White on Transparent.png