top of page

GDPR v Rodinném vinařství DeVino

        

Vážení přátelé našeho vinařství,

 

s ohledem na nové nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů si vás dovolujeme informovat o zpracování vašich údajů.

 

Naše Rodinné vinařství DeVino - registrovaná pobočka společnosti Artavinas s.r.o. se sídlem: Magistrů 202/16; 140 00 Praha 4, IČO25942034 zastoupená jednatelem Richardem Šemíkem zpracovává a shromažďuje tyto údaje: jméno, příjmení, adresa, IČO, DIČ, telefon, e-mail.

 

Zpracováváme údaje, které jste nám poskytli při nákupu zboží a služeb nebo při přihlášení k odběru newsletteru. Tyto údaje nejsou předávány žádné třetí straně s výjimkou správce IT služeb (redakční systém pro marketing a ekonomický systém - fakturace) a při odesílání zboží kurýrní službou nebo poštou a jsou využity při prodeji a zasílání obchodních sdělení a marketingu od posledního obchodního vztahu na dalších 10 let.

Správce má uzavřen se zpracovateli smluvní vztah, na jehož základě jsou vázány a vše poskytují v souladu s GDPR se stejnou ochranou osobních údajů při jejich zpracování jako zpracovatel. Správce bude osobní údaje zpracovávat automatizovaně prostřednictvím zabezpečených systémů.

 

Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat na konci každé zaslané zprávy nebo odpovědí na zprávu s textem "nezasílat a odstranit".

bottom of page