top of page
NEBÁT SE NAKUPOVAT VÍNO PŘES E-SHOP Mnoho lidí vnímá kvalitní víno jako náchylné zboží, které je nutné ochutnat a velmi opatrně převézt k svému domovu..
Naštěstí si toho je dědoma i firma
Již jsme rozeslali několik stovek zásilek s vínem a doposud jsme nezaznamenali jedinou reklamaci. Mnoho zákazníků nám navíc sdělilo, že kurýři byli velmi příjemní a zásilku donesli až do domu.
Každá zásilka je pojištěna na 5000 Kč a naše vinařství přebírá 100% zodpovědnost za přepravované víno - pokud by se vám při otevření láhve cokoli nezdálo, tak vám jí bezplatně na naše náklady vyměníme.
CENA PŘEPRAVY Naše vinařství platí vždy za přepravu jednoho kartonu (1 - 6 ks lahví) stejnou cenu. Maximální množství kartonů v jedné zásilce je 10 = 60 lahví vína. Cena přepravy se vždy přepočítá v násobkách 6 ks lahví. Generovaná cena platí pro celé kartony. Pokud objednáte méně než 6 lahví v kartonu, cena vám bude dopočítána.
Při objednání se poštovné generuje automaticky, doprava je cca od 15 Kč / 1 láhev. Čím víc objednáte lahví, tím je cena přepravy levnější, protože ji dotujeme. U větších objednávek cenu dotujeme 100%!
bottom of page