Ochutnávky našich vín pro vás rádi uděláme přímo ve sklepě nebo v degustační místnosti u krbu. Od jara do podzimu je možno připravit degustaci s posezením před sklepem. Nově nabízíme posezení v party stanu až pro 60 osob. Nejen pro degustaci našich vín, ale vhodné také pro oslavy, svatby nebo firemní akce se zajištěným cateringem.

Každá degustace se nechá domluvit individuálně, ale zde uvádíme nejčastější příklady:

Program 1

cca 7 vzorků vín z našeho vinařství l 250 Kč / osoba (dle celkového počtu osob)

Program 2

cca 11 vzorků vín z našeho vinařství l základní degustační sousto sýr + pečivo l prohlídka celého sklepa s výkladem l 380 Kč / osoba (dle celkového počtu osob)

Program 3

mladá i starší vína z našeho vinařství, 13 vzorků l malé obložené mísy a prohlídka celého sklepa s výkladem o výrobě a archivaci vína l 490 Kč / osoba (dle celkového počtu osob)

Program 4

mladá i starší vína z našeho vinařství, minimálně 15 vzorků l obložené mísy obohacené regionálními specialitami, ohřátá uzenina + pečivo l cca 5 hodin posezení s konzumací a prohlídka celého sklepa s výkladem o výrobě a archivaci vína l 650 Kč / osoba (dle celkového počtu osob)

Please reload

Po domluvě k vám rádi přijedeme a uspořádáme degustaci – prezentaci našeho vinařství.
Dále můžeme zajistit program, jako je například návštěva významných viničních poloh, prohlídky okolních vinných sklepů i vinařství, včetně dalších ochutnávek a to samozřejmě jak na Znojemsku, tak v sousedním Rakousku. Pokud se u nás zdržíte déle, doporučíme vám vhodné vinařské i nevinařské cíle. Buď můžete poznávat jižní Moravu, nebo můžete vyjet do nepoznaného severního Rakouska atd.
Ochutnávky a další akce pořádáme tak, abyste se cítili v pohodě a my jsme vám akci dokázali připravit dle našich možností. Optimální množství je do 20 osob, 60 osob v party stanu. Ubytování nemáme dostavěné, hosty ubytováváme na sousedních sklepích (15 – 150 m), v penzionech ve Chvalovicích nebo hotelích v nejbližším okolí. Dopravu zajistíme nebo zprostředkujeme. Nutná rezervace!
d 1.7. do 30.9. s vyjímkou dovolené otevřeno pravidelně. Od cca 15.9. do 20.11. pracujeme usilovně na nových vínech - degustace možná po dohodě.
Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů vás detailně informujeme o zpracování vašich údajů na www.devino.cz/gdpr
detailní informace zde
White on Transparent.png