top of page
Ochutnávky našich vín pro vás rádi uděláme přímo ve sklepě nebo v degustační místnosti u krbu. Od jara do podzimu je možno připravit degustaci s posezením před sklepem. Nově nabízíme posezení v party stanu až pro 60 osob. Nejen pro degustaci našich vín, ale vhodné také pro oslavy, svatby nebo firemní akce se zajištěným cateringem.

Každá degustace se nechá domluvit individuálně, ale zde uvádíme nejčastější příklady:
Cena degustace od 150 Kč do 750 Kč a dle počtu osob. Cenu stanovujeme na základě počtu osob, počtu vzorků v degustaci, včetně poměru specialit a na základě objednaného občerstvení.

Neváhejte mě kontaktovat na mobilu 603 248 313
Po domluvě k vám rádi přijedeme a uspořádáme degustaci – prezentaci našeho vinařství.
Dále můžeme zajistit program, jako je například návštěva významných viničních poloh, prohlídky okolních vinných sklepů i vinařství, včetně dalších ochutnávek a to samozřejmě jak na Znojemsku, tak v sousedním Rakousku. Pokud se u nás zdržíte déle, doporučíme vám vhodné vinařské i nevinařské cíle. Buď můžete poznávat jižní Moravu, nebo můžete vyjet do nepoznaného severního Rakouska atd.
Ochutnávky a další akce pořádáme tak, abyste se cítili v pohodě a my jsme vám akci dokázali připravit dle našich možností. Optimální množství je do 20 osob, 60 osob v party stanu. Ubytování nemáme dostavěné, hosty ubytováváme na sousedních sklepích (15 – 150 m), v penzionech ve Chvalovicích nebo hotelích v nejbližším okolí. Dopravu zajistíme nebo zprostředkujeme. Nutná rezervace!
d 1.7. do 30.9. s vyjímkou dovolené otevřeno pravidelně. Od cca 15.9. do 20.11. pracujeme usilovně na nových vínech - degustace možná po dohodě.
bottom of page