top of page

Nabízíme v degustační místnosti s kapacitou 20 + 4 nebo ve vlastním party stanu až pro 60 osob uspořádání akcí jako jsou například svatby, oslavy významných životních jubilejí a firemní akce, školení a teambuilding.

Firemní akce a školení – Teambuilding

Pro tyto akce doporučujeme využít degustační místnost s Wi-Fi připojením. K dispozici je dataprojektor a projekční plátno, další techniku samozřejmě zajistíme. Akci lze zpříjemnit degustací vín, prohlídkou vinařství a okolních viničních poloh.

Ubytování zprostředkujeme dle požadavků zákazníka v nejbližších prostorách nebo v 25 minut vzdáleném nově zrekonstruovaném penzionu.

Catering zajistíme ve spolupráci se stálými dodavateli dle konkretních požadavků.

 

Svatby

Uspořádejte netradiční svatbu v prostorách vinařství. Od jara do vinobraní jako zahradní party v našem stanu až pro 60 osob. Ubytování a catering zajistíme dle vašich požadavků, víno a nápoje samozřejmě z našeho vinařství.

 

Oslavy významných životních jubilejí

Nabízíme naše prostory pro soukromé oslavy celoročně do 24 osob a od jara do vinobraní v party stanu naproti vinařství až pro 60 osob. Ubytování a catering zajistíme dle vašich požadavků, víno a nápoje samozřejmě z našeho vinařství.

bottom of page